April 20
FT
Manchester City
Tottenham Hotspur
FT
AFC Bournemouth
Fulham
FT
Huddersfield Town
Watford
FT
West Ham United
Leicester City
FT
Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hove Albion
FT
Newcastle United
Southampton
April 20
FT
Accrington Stanley
Luton Town
FT
Chorley
Stockport County
FT
Alfreton Town
FC United of Manchester
FT
Hereford
Telford
FT
Nuneaton Borough FC
Altrincham
FT
Billericay
Hemel Hempstead
FT
Eastbourne Borough
Dartford
FT
Oxford City
Slough Town
FT
Truro City
Gloucester City
FT
Wealdstone
Dulwich Hamlet
FT
Weston Super Mare
Hampton & Richmond
April 20
FT
Parma
Milan
FT
Bologna
Sampdoria
FT
Cagliari
Frosinone
FT
Empoli
SPAL
FT
Genoa
Torino
FT
Lazio
Chievo
FT
Udinese
Sassuolo
FT
Juventus
Fiorentina
FT
Inter
Roma
16:00
As Pro Piacenza 1919
? - ?
Arzachena Costa Smeralda Calcio
FT
Gubbio
Pordenone Calcio
FT
FeralpiSalo
Triestina
FT
Alma Juventus Fano
Virtus Verona
FT
AS Giana Erminio
0 - 0
Ternana
FT
Sudtirol
Renate
FT
Fermana FC
Imolese Calcio
FT
Ravenna FC 1913
0 - 0
Vicenza
FT
Rimini
SS Sambenedettese Calcio
FT
Teramo
Ssd Vis Pesaro 1898
FT
AlbinoLeffe
Monza
FT
AS Bisceglie
Rieti
FT
Paganese
Virtus Francavilla Calcio
FT
Potenza
AS Viterbese Castrense
FT
Rende
Trapani
FT
SS Juve Stabia
Vibonese
FT
Reggina
Casertana FC
16:00
Catanzaro
? - ?
Matera
FT
Monopoli
Cavese
FT
Catania
Sicula Leonzio
April 20
FT
Celta Vigo
Girona
FT
Eibar
Atletico Madrid
FT
Rayo Vallecano
SD Huesca
FT
Barcelona
Real Sociedad
April 20
FT
Lugo
Granada
FT
Albacete
Las Palmas
FT
Gimnastic
Sporting Gijon
FT
Mallorca
Rayo Majadahonda
FT
Real Valladolid B
1 - 3
Ponferradina
FT
Unionistas de Salamanca
Guijuelo
FT
Real Sociedad B
0 - 1
UD Logrones
FT
CD Mirandes
Real Oviedo B
FT
Atletico Levante UD
CD Atletico Baleares
FT
Hercules CF
CE Sabadell
FT
CD Alcoyano
UE Olot
FT
Granada CF B
0 - 0
Marbella FC
FT
UD Almeria B
CD Badajoz
FT
Atletico Malagueno
CF Villanovense
FT
CF Jumilla
Real Murcia Club De Futbol
FT
CD Don Benito
San Fernando CD
April 20
FT
Mainz 05
Fortuna Düsseldorf
FT
Bayer Leverkusen
1. FC Nürnberg
FT
Augsburg
VfB Stuttgart
FT
FC Bayern München
Werder Bremen
FT
Borussia Mönchengladbach
RasenBallsport Leipzig
FT
Schalke 04
Hoffenheim
April 20
FT
Hamburger SV
FC Erzgebirge Aue
FT
Holstein Kiel
SC Paderborn 07
FT
MSV Duisburg
SV Sandhausen
FT
SpVgg Greuther Fürth
1. FC Union Berlin
April 20
FT
FC Carl Zeiss Jena
SV Wehen Wiesbaden
FT
FSV Zwickau
FC Würzburger Kickers
FT
Hallescher FC
TSV 1860 München
FT
Karlsruher SC
SV Meppen
FT
Fortuna Köln
SpVgg Unterhaching
FT
Preußen Münster
SG Sonnenhof Großaspach
FT
VfL Osnabrück
VfR Aalen
FT
Greuther Fuerth II
Nuernberg II
FT
VfR Garching
SpVgg Bayreuth
FT
U.s.i. Lupo-Martini
BSV SW Rehden
FT
Berliner AK 07
FSV Wacker 90 Nordhausen
FT
FC Rot-Weiss Erfurt
FC Viktoria 1889 Berlin
FT
Budissa Bautzen
FSV Optik Rathenow
FT
1. FC Saarbrucken
0 - 0
FC-Astoria Walldorf
FT
FK 03 Pirmasens
VfB Stuttgart II
FT
FSV Frankfurt 1899
SSV Ulm 1846
FT
SC Hessen Dreieich
TSG 1899 Hoffenheim II
FT
SV Waldhof Mannheim 07
VfR Wormatia 08 Worms
FT
TSG Balingen
Offenbacher FC Kickers 1901
FT
TSV Eintracht Stadtallendorf
SV 07 Elversberg
FT
TSV Steinbach 1921
FC 08 Homburg-Saar
FT
Fortuna Düsseldorf II
Wuppertal
FT
SC Wiedenbrück
1. Fc Kaan-Marienborn
FT
SG Wattenscheid 09
TV Herkenrath
FT
SV Rodinghausen
Bonner SC
April 20
FT
Guingamp
Marseille
FT
Nice
Caen
FT
Nimes
Bordeaux
FT
Strasbourg
Montpellier
April 20
FT
Grenoble
Lens
April 20
FT
FC Emmen
FC Utrecht
FT
FC Groningen
Ajax Amsterdam
FT
Vitesse
PEC Zwolle
FT
Feyenoord
AZ Alkmaar
FT
VVV-Venlo
De Graafschap
FT
Westerlo
Oostende
FT
Eupen
St.Truiden
FT
Union St.-Gilloise
Zulte-Waregem
FT
Cercle Brugge
Kortrijk
April 19
FT
Vitoria de Guimaraes
Aves
April 20
FT
Belenenses
Rio Ave
FT
Moreirense
Chaves
FT
Feirense
SC Braga
FT
FC Porto
Santa Clara
April 20
FT
Pacos de Ferreira
Academico Viseu
FT
Benfica B
Famalicao
FT
Academica
Mafra
FT
Vitoria de Guimaraes B
Arouca
April 20
FT
Hearts
Rangers
FT
Hamilton Academical
Motherwell
FT
Kilmarnock
Aberdeen
FT
Livingston
St. Mirren
FT
St.Johnstone
Dundee FC
April 20
FT
Falkirk
Greenock Morton
FT
Inverness CT
Dundee United
FT
Partick Thistle
Alloa Athletic
FT
Queen of South
Dunfermline Athletic
April 20
FT
Dumbarton
East Fife
FT
Stenhousemuir
Forfar Athletic
FT
Stranraer
Brechin City
FT
Montrose
Airdrieonians
April 20
FT
Albion Rovers
Edinburgh City
FT
Clyde
Berwick Rangers
FT
Elgin City
Peterhead
FT
Queen's Park
Annan Athletic
FT
Stirling Albion
Cowdenbeath
April 20
FT
GIF Sundsvall
Kalmar FF
FT
Sirius
Malmoe FF
April 20
FT
Degerfors
Oergryte IS
April 20
FT
KuPS
Honka
FT
VPS
KPV
FT
IFK Mariehamn
RoPS
FT
Admira Moedling
Hartberg
FT
Altach
Rapid Wien
FT
Mattersburg
FC Wacker Innsbruck
April 20
FT
Wiener Neustadt
SK Austria Klagenfurt
FT
FC ST Gallen 1879
Luzern
FT
Grasshoppers
Thun *
FT
Winterthur
Servette
FT
SC Kriens
Schaffhausen
FT
FC Rapperswil-Jona
FC Vaduz
FT
Chiasso
Lausanne
April 20
FT
Akhisar Belediyespor
Antalyaspor
FT
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
FT
Galatasaray
Kayserispor
FT
Goztepe
Erzurum BB
April 20
FT
Giresunspor
Denizlispor
FT
Umraniyespor
Eskisehirspor
FT
Genclerbirligi
Istanbulspor AS
April 20
FT
Cobh Ramblers
0 - 0
Longford Town
April 20
AET
Newtown Rangers
Avondale United
FT
Glebe North
Midleton
FT
UCC
Malahide
April 20
FT
Cardiff Met University
Aberystwyth
FT
Cefn Druids AFC
Carmarthen
FT
Connah's Quay
Barry Town
FT
Llanelli
Llandudno FC
FT
TNS
Caernarfon
FT
Ballymena United
Coleraine
FT
Cliftonville
Crusaders
FT
Linfield
Glenavon
FT
Institute
Ards
FT
Warrenpoint Town
Dungannon Swifts
FT
Ermis Aradippou
Alki Oroklinis
FT
Pafos FC
Doxa Katokopia
FT
AS Jeunesse Esch
Union Titus Petange
FT
FC Progres Niedercorn
F91 Dudelange
FT
FC Victoria Rosport
FC Differdange 03
FT
Racing FC Union Luxembourg
Una Strassen
FT
US Hostert
RM Hamm Benfica
FT
US Rumelange
US Mondorf les Bains
FT
FC Etzella Ettelbruck
CS Fola Esch
FT
Sokolov
FC Vlasim
FT
Pardubice
SK Prostejov
FT
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Zilina
SKF Sered
FT
Nitra
Zlate Moravce
FT
Spartak Trnava
FK Senica
FT
Zeleziarne Podbrezova
Trencin
April 20
FT
FC Ufa
FC Arsenal Tula
FT
FC Orenburg
FK Rostov
FT
FC Dinamo Moscow
Krylya Sovetov Samara
FT
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
FT
FC Krasnodar
Zenit St. Petersburg
April 20
FT
Tom Tomsk
0 - 0
FC Luch Vladivostok
FT
FC Rotor
FC Armavir
FT
PFC Sochi
FC Chertanovo Moscow
FT
FC Avangard Kursk
0 - 0
FC Tambov
FT
FC Shinnik Yaroslavl
FC Tyumen
FT
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Nizhny Novgorod
FT
FC Spartak-2 Moscow
Mordovya
FT
FC Fakel Voronezh
FC Ska-Khabarovsk
FT
Znamya Truda
4 - 0
FK Kolomna
FT
FK Dolgoprudny
2 - 3
FC Kazanka Moscow
FT
Khimik Novomoskovsk
Torpedo Moscow
FT
FK Kaluga
2 - 0
FC Strogino Moscow
FT
Kvant Obninsk
3 - 1
FK Salyut Energiya Belgorod
FT
Sokol Saratov
2 - 0
FC Ryazan
FT
Dinamo Bryansk
2 - 1
FC Zorkij Krasnogorsk
FT
Metallurg Lipetsk
0 - 2
Saturn Ramenskoye
FT
KS Lechia Gdansk
Piast Gliwice
FT
Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan
FT
KGHM Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
FT
Legia Warszawa
Cracovia
April 20
FT
RKS Garbarnia Krakow
Odra Opole
FT
Warta Poznan
0 - 0
GKS Jastrzebie
FT
Termalica Nieciecza
GKS Katowice
FT
Stal Mielec
MKS Chojniczanka Chojnice
FT
GKS Tychy
Puszcza Niepolomice
April 20
FT
SKRA Czestochowa
Resovia
FT
Siarka Tarnobrzeg
Widzew Lodz
FT
Radomiak Radom
2 - 0
Elana Torun
FT
Pogon Siedlce
Blekitni Stargard Szczecinski
FT
Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow
FT
GKS Belchatow
Gryf Wejherowo
FT
Olimpia Grudziadz
Stal Stalowa Wola
FT
Ruch Chorzow
3 - 0
Ks Row 1964 Rybnik
April 20
FT
Rudes
NK Lokomotiva
FT
Inter Zapresic
HNK Gorica
FT
Hajduk Split
Rijeka
FT
Cukaricki
FK Crvena Zvezda
FT
FK Napredak Krusevac
Vojvodina
FT
FK Dinamo Vranje
Vozdovac
FT
Rad Beograd
FK Radnik Surdulica
FT
Backa Backa Palanka
FK Macva Sabac
April 20
FT
NK Triglav Kranj
NS Mura
FT
Maribor
Rudar Velenje
April 20
FT
Debrecen
Haladas
FT
Diosgyori VTK
Paksi FC
FT
MTK Budapest
Kisvarda FC
FT
Puskas FC Academy
Mezokovesd SE
FT
Ujpest FC
0 - 0
Budapest Honved
FT
Ferencvaros
Vidi FC
FT
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
CFR Cluj
FT
PFC CSKA-Sofia
Levski Sofia
FT
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
PFK Botev Plovdiv
April 20
FT
Slavia Mozyr
BATE Borisov
FT
FC Torpedo Minsk
Dinamo Minsk
FT
FK Gorodeya
Torpedo Zhodino
April 20
FT
RFS
Riga FC
April 20
FT
FK Palanga
FC Stumbras
FT
Vilniaus Riteriai
0 - 0
FK Atlantas Klaipeda
April 20
FT
Maardu Linnameeskond
0 - 0
Tulevik Viljandi
FT
Nomme JK Kalju
Talinna Kalev
FT
Tammeka
Narva Trans
FT
Dinamo-Auto
0 - 0
FC Milsami Orhei
FT
FC Sheriff
Codru
FT
FK Sloboda Tuzla
FK Sarajevo
18:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
FK Sarajevo
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Gosk Gabela
FT
FK Radnik Bijeljina
FK Zvijezda 09
18:00
FK Sloboda Tuzla
? - ?
NK Gosk Gabela
FT
Celik Zenica
FK Tuzla City
FT
Siroki Brijeg
Hsk Zrinjski Mostar
FT
FK Zeljeznicar
FK Krupa
FT
KF Shkendija
Makedonija GjP
FT
FK Sileks
FK Rabotnicki Skopje
FT
FK Vardar Skopje
FK Renova
FT
Fk Akademija Pandev
FK Belasica Strumica
FT
Pobeda
Shkupi
FT
FK Iskra
Zeta
FT
FK Lovcen
Mornar
FT
Rudar Pljevlja
Grbalj Radanovici
FT
Independiente Rivadavia
Atletico Rafaela
April 20
FT
Chacarita Juniors
0 - 0
Central Cordoba de Santiago
FT
Deportivo Moron
Los Andes
FT
Quilmes
Olimpo
FT
Gimnasia Jujuy
Agropecuario
FT
Atlanta
CA Defensores Unidos
FT
Comunicaciones
0 - 0
CA San Miguel
FT
Deportivo Espanol
Almirante Brown
FT
Club Atletico Estudiantes
0 - 0
Barracas Central
FT
Boca Juniors
Estudiantes de Rio Cuarto
FT
Banfield
Estudiantes
April 20
AP
Huracan
San Lorenzo *
FT
Aldosivi
Rosario Central
FT
Lanus
Belgrano
AP
Talleres *
San Martin San Juan
April 20
FT
Bragantino PA
Vila Nova
FT
Sport Boys Warnes
0 - 0
The Strongest
FT
Universidad de Concepcion
Deportes Iquique
April 20
FT
CD O'Higgins
Cobresal
FT
Palestino
Club Deportivo Universidad Catolica
FT
Once Caldas
La Equidad
FT
Tolima
Alianza Petrolera
April 20
FT
CD Olmedo
Deportivo Cuenca
FT
CD America de Quito
Aucas
FT
Universidad Catolica
Guayaquil City
FT
Real Garcilaso
Sporting Cristal
April 20
FT
Pirata FC
Alianza Lima
FT
Ayacucho FC
0 - 0
Academia Cantolao
FT
Fenix
Nacional
FT
CA Progreso
River Plate
FT
Rampla Juniors
Danubio
FT
Metropolitanos FC
Zamora FC
FT
Tiburones Rojos de Veracruz
CF Monterrey
FT
Xolos de Tijuana
CF Lobos Buap
FT
FC Cincinnati
Real Salt Lake
FT
Toronto FC
Minnesota United
FT
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
FT
Chicago Fire
Colorado Rapids
FT
Philadelphia Union
Montreal Impact
FT
Orlando City
Vancouver Whitecaps FC
FT
Atlanta United Fc
FC Dallas
April 20
FT
New York Red Bulls II
Loudoun United Fc
FT
Bethlehem Steel FC
Indy Eleven
April 20
FT
Orlando City B
Forward Madison Fc
FT
Chicago Red Stars
Portland Thorns
April 20
FT
Consadole Sapporo
Yokohama F.Marinos
FT
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
FT
Matsumoto Yamaga
Sagan Tosu
FT
Nagoya Grampus Eight
Jubilo Iwata
FT
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
FT
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
FT
Gamba Osaka
Oita Trinita
April 20
FT
Tokyo Verdy
Albirex Niigata
FT
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga FC
FT
Ehime FC
Avispa Fukuoka
FT
Tochigi SC
V-Varen Nagasaki
FT
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
FT
Hougang United FC
Geylang International
FT
Dpmm FC
Warriors FC
April 20
FT
Beijing Renhe
Shenzhen FC
FT
Hebei CFFC
Beijing Guoan
FT
Henan Jianye
Tianjin Teda
FT
Daegu FC
Pohang Steelers
FT
Gyeongnam FC
Suwon Bluewings
FT
Sangju Sangmu
Jeonbuk FC
FT
Ulsan Hyundai
Seongnam FC
FT
Asan Mugunghwa FC
0 - 2
FC Anyang
FT
Gwangju FC
Suwon FC
April 20
FT
PTT Rayong FC
Ratchaburi FC
FT
Chiangrai United
Samut Prakan City
FT
Chainat FC
Bangkok United
FT
Muang Thong United
1 - 2
Port FC
April 20
FT
FLC Thanh Hoa
Khanh Hoa Nha Trang
FT
Than Quang Ninh
Saigon FC
FT
TP Ho Chi Minh
Viettel
April 20
FT
FC Sioni Bolnisi
Saburtalo
FT
Dila Gori
FC Rustavi
FT
FC Dinamo Batumi
FC Locomotive Tbilisi
FT
Atyrau
Okzhetpes Kokshetau
FT
Irtysh Pavlodar
Aktobe
FT
Kairat Almaty
FC Astana
FT
Kaisar Kyzylorda
0 - 0
Ordabasy Shymkent
FT
Taraz
Shakhter Karagandy
FT
Tobol Kostanay
Zhetysu Taldykorgan
April 20
FT
Johor Darul Ta'zim
PKNS FC
FT
Kuala Lumpur FA
Petaling Jaya City FC
FT
Perak
Pahang
FT
Selangor
PKNP FC
FT
AL Shabab FC (KSA)
AL Hazem FC
FT
AL Fayha FC
AL Faisaly FC
FT
Brisbane Roar FC
Newcastle United Jets
FT
Central Coast Mariners FC
Western Sydney Wanderers FC
FT
Eswatini
0 - 0
Malawi
FT
Botswana
2 - 0
Seychelles
April 20
FT
Petrojet
Nogoom FC
April 20
FT
MCO Oujda
Difaa El Jadida
FT
Youssoufia Berrechid
MAT Tetouan
FT
Rapide Club Oued Zem
Chabab Rif Al Hoceima
FT
Baroka FC
Mamelodi Sundowns FC
April 20
AET
Lamontville Golden Arrows
1 - 3
TS Galaxy
FT
Chippa United
Kaizer Chiefs
April 20
Postp.
Etoile du Sahel
? - ?
Us Tataouine
FT
Club Africain
Ben Guerdane
FT
JS Kairouanaise
1 - 0
CA Bizertin
FT
Nigeria U17
1 - 1
Uganda U17
FT
Tanzania U17
Angola U17
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!